fbpx

Nasi pracownicy mają najlepsze warunki pracy!

Zakwaterowanie, wynagrodzenie, opieka medyczna oraz urlopy i zasiłki chorobowe.

Firma zapewnia miejsca pracy w branżach

Wykwalifikowane kadry

Na obecnym rynku pracy brakuje wysoko wyspecjalizowanych fachowców. Jeśli masz doświadczenie, wykształcenie i chęć do pracy, skontaktuj się z naszym działem rekrutacji, a znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Pracownicy usług czystościowych

W dzisiejszych czasach dbanie o czystość jest ważną kwestią. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Profesjonalnie dbamy o czystość w pomieszczeniach naszych klientów. Jeśli potrzebujesz elastycznego grafiku lub pracy w niepełnym wymiarze godzin, jest to praca dla Ciebie.

Gastronomia

Specjalizujemy się w dostarczaniu personelu dla gastronomii. Praca w restauracji uważana jest za ciężką i wymagającą, ale ta branża jest bardzo popularna wśród pracowników tymczasowych.Jeśli masz doświadczenie w restauracji lub aspiracje do podjęcia pracy w gastronomii, skontaktuj się z nami. Nasze oferty pracy są na każdy gust!

Pracownicy zakładu mięsnego

Na co dzień współpracujemy z dużymi zakładami mięsnymi, zaopatrując je w personel. Bardzo dobrze rozumiemy branżę mięsną. Posiadamy dużą bazę wykwalifikowanych kandydatów z zakresu przetwórstwa mięsnego. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci znaleźć pracę.

Pracownicy magazynu

Praca w magazynie to proste i rutynowe czynności. Właściciel magazynu musi posiadać umiejętności logistyczne, aby odpowiednio zaplanować dostawę i dystrybucję towarów. Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem w pracach magazynowych jak i te bez doświadczenia. Tutaj możesz łatwo nabyć nowych doświadczeń zawodowych.

Pracownicy produkcji

Zauważyliśmy, że wzrost gospodarczy, którego obecnie doświadczamy w Polsce, spowodował duże zapotrzebowanie przedsiębiorstw na wykwalifikowanych pracowników. Nasza firma jest w stanie szybko znaleźć wolne stanowisko na produkcji.

Scroll to Top
Scroll to Top