fbpx

SZUKASZ PRACOWNIKÓW DO SWOJEJ FIRMY?

WSZYSTKO BIERZEMY NA SIEBIE!

DOBIERZEMY PRACOWNIKÓW ZGODNIE Z POTRZEBAMI TWOJEJ FIRMY

W Polsce działamy od 2017 roku pomagając w tworzeniu rynku dla pracowników zagranicznych. Każdego dnia zapewniamy naszym klientom wykwalifikowany personel i dbamy o to, aby nasi pracownicy świadczyli usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska

Wykwalifikowane kadry

Jeśli zmagasz się z brakiem wyspecjalizowanej kadry, zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o możliwościach, jakie oferuje Ci nasza firma. Posiadamy dużą bazę doświadczonych kandydatów z zakresu hydrauliki, elektryki, budownictwa, remontów, mechaniki.

Pracownicy usług czystościowych

W dzisiejszych czasach utrzymanie czystości jest priorytetem. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Profesjonalnie zajmiemy się Twoim domem, biurem lub zakładem.

Gastronomia

Praca w restauracji jest uważana za ciężką i niezwykle wymagającą, ale branża jest bardzo popularna wśród pracowników tymczasowych. Posiadamy rozbudowaną bazę kandydatów na stanowiska: szefa kuchni, pomoc kuchenna i kelnera.

Pracownicy zakładu mięsnego

Bardzo dobrze rozumiemy branżę mięsną. Posiadamy dużą bazę doświadczonych specjalistów z zakresu przetwórstwa mięsnego. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać odpowiednią osobę do aktualnego zapotrzebowania Twojej firmy.

Pracownicy magazynu

Praca w magazynie wiąże się z długotrwałym wysiłkiem fizycznym. Umiejętność pracy w zespole przydaje się przy wykonywaniu skomplikowanych zadań i problemów np. przy poszukiwaniu zagubionych towarów. Dysponujemy dużą ilością kandydatów z doświadczeniem magazynowym.

Pracownicy produkcji

Zauważyliśmy, że wzrost gospodarczy, który obecnie przeżywamy w Polsce, stworzył duże zapotrzebowanie przedsiębiorstw na pracowników. Nasza firma jest w stanie szybko zrekrutować najlepszych pracowników, biorąc pod uwagę profil działalności Państwa firmy produkcyjnej.

Informacje zwrotne od naszych partnerów

5/5
Na podkreślenie zasługuje fakt doskonałej komunikacji z klientem, pomoc w formalnościach na każdym etapie współpracy. Przedstawiciele firmy troszczą się o najwyższy standard działania. Jako klienci cenimy sobie właściwe podejście firmy, w którym klient czuje się potraktowany z należytą uwagą i zaangażowaniem.
Dziękuję linku - Rozwiń
Karczma BIDA
Sieć restauracji
Scroll to Top
Scroll to Top