fbpx

Alimat Group

Alimat Group to profesjonalna agencja outsourcingu pracowników, zatrudniania i świadczenia pracy tymczasowej. Naszym głównym celem jest tworzenie długoterminowych relacji partnerskich z naszymi klientami i pracownikami, zapewniając im najkorzystniejsze warunki i profesjonalne podejście do pracy. Nasza firma mieści się w Krakowie,
ale swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju
oraz krajów UE. Specjalizujemy się w zatrudnianiu personelu na stanowiska tj. pracownik magazynu, pracownik produkcji, pracownik gastronomii, pracownik zakładów mięsnych     oraz wykwalifikowani pracownicy branży spożywczej.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Alimat Group – dostarcza pracowników firmy na terenie całej Polski i innych krajów UE. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, a także rozumiemy trendy na rynku pracy i potrzeby pracowników. Teraz coraz trudniej jest znaleźć dobrych pracowników, dlatego nasze doświadczenie, wiedza i chęć pomagają radzić sobie nawet z najtrudniejszymi i złożonymi zadaniami.

Co mówią o nas pracownicy

4.5/5
Po przyjeździe od razu zabrali mnie z dworca autobusowego, umieścili w hostelu z dobrymi warunkami, a potem zabrali do pracy. Dokumenty załatwiane są w jak najkrótszym czasie.
Ola Szymkowa
kelner
4.5/5
Nie było problemów z wypłatą i formalnościami. Koordynatorzy są zawsze w kontakcie. Pracownicy firmy traktują swoich klientów z szacunkiem i zrozumieniem.
Walentyna Tomasheva
pracownik produkcji
4.5/5
Praca, która została mi zaproponowana w pełni mnie satysfakcjonuje. Wszystko jest dokładnie tak jak mówił koordynator. Pracuje w restauracji na kuchni. Praca jest w intensywna i różnorodna 😉 Polecam
Irina Melnik
kucharz
4.5/5
Podziękowania dla firmy za pracę. Tutaj wszystko jest w porządku. Zaoferowali mi pracę, szybko wypełniliśmy dokumenty i już na miejscu wszystko było zgodnie z warunkami o których dostałem informację wcześniej.
Wiaczesław Gierasimow
kucharz
Scroll to Top
Scroll to Top